172510-1
TE CONNECTIVITY

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Natural |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 36.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Height | 17.9 mm |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Material | Nylon |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 350.25 kV |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Contacts | 21 |
| Number of Positions | 21 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Quick Connect |
| Width | 67.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $6.698 |
| 30 - 149 | $5.952 |
| 150 - 299 | $5.392 |
| 300 - 1,499 | $5.018 |
| 1,500 - 2,999 | $4.944 |
| 3,000 - 5,999 | $4.888 |
| 6,000 - 11,999 | $4.869 |
| 12,000 - | $4.86 |




