1-480424-0
TE CONNECTIVITY

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Natural |
| Connector System | Wire-to-Wire |
| Contact Resistance | 4 mΩ |
| Contact Retention | Without |
| Contact Style | Socket |
| Current Rating | 15 A |
| Gender | Female |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Insulation Resistance | 500 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Nylon |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| Packaging | Box |
| Schedule B | 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|85 |
| Sealable | No |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 15
MOQ:5
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $4.324 |
| 50 - 249 | $3.764 |
| 250 - 499 | $3.391 |
| 500 - 2,499 | $3.316 |
| 2,500 - 4,999 | $3.26 |
| 5,000 - 9,999 | $3.232 |
| 10,000 - 19,999 | $3.227 |
| 20,000 - | $3.223 |




