BD1020HFV-TR
ROHM
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st49958300
Date Code:2010
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-665 |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Interface | 2-Wire, Serial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Max Power Dissipation | 536 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 4 µA |
| Output Current | 1 mA |
| Output Type | ANALOG, Analog Voltage |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Resolution | 2 B |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,479
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.667 |
| 50 - 99 | $0.556 |
| 100 - 299 | $0.49 |
| 300 - 499 | $0.446 |
| 500 - 999 | $0.437 |
| 1,000 - 3,999 | $0.43 |
| 4,000 - 9,999 | $0.425 |
| 10,000 - | $0.424 |




