CRCW06031R00FKEA
VISHAY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Franchised
Management ID:st49850909
Date Code:2022
Lifecycle Status:Production (Last Updated: 4 weeks ago)
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 850 µm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 1 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Voltage Rating (DC) | 75 V |
| Weight | 2.012816 mg |
| Width | 850 µm |
| Working Voltage | 75 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 20,000
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 499 | $0.024 |
| 500 - 999 | $0.02 |
| 1,000 - 4,999 | $0.014 |
| 5,000 - 9,999 | $0.01 |
| 10,000 - 19,999 | $0.009 |
| 20,000 - 29,999 | $0.009 |
| 30,000 - 39,999 | $0.009 |
| 40,000 - | $0.009 |



