VLF10045T-101M1R3
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.3A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 250mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.394"L x 0.382"W(10.00mm x 9.70mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 150
MOQ:10
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $9.653 |
| 100 - 499 | $9.28 |
| 500 - 999 | $9.205 |
| 1,000 - 4,999 | $9.149 |
| 5,000 - 9,999 | $9.121 |
| 10,000 - 19,999 | $9.112 |
| 20,000 - | $9.099 |
| - | - |



