047301.5MRT1L
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36611490
Date Code:13
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 1.5 A |
| Diameter | 3.18 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 1.5 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 117 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Wire/Cable Diameter | 640 µm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 17,475
MOQ:35
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $2.653 |
| 350 - 1,749 | $2.605 |
| 1,750 - 3,499 | $2.549 |
| 3,500 - 17,499 | $2.521 |
| 17,500 - 34,999 | $2.511 |
| 35,000 - 69,999 | $2.509 |
| 70,000 - 139,999 | $2.504 |
| 140,000 - | $2.496 |



