IHLP2525CZER1R0M01
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36611455
Date Code:06
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525CZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 11A |
| Current - Saturation (Isat) | 22A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 10mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,295
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |




