P1101SCLRP
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36611067
Date Code:14
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 160 pF |
| Clamping Voltage | 130 V |
| Current Rating | 1 A |
| Hold Current | 120 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Peak Pulse Current | 100 A |
| REACH SVHC | No |
| Switching Voltage | 130 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.94 mm |
| Working Voltage | 95 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 426
MOQ:38
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |



