CDRH127-1R2NC
SUMIDA

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | SUMIDA |
| Series | CDRH127 |
| Current Rating (Amps) | 9.8A |
| Inductance | 1.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 7mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | -20%, +40% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.472"L x 0.472"W(12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 273
MOQ:38
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |



