BFC238313823
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36610527
Date Code:07
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 82 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height | 12 mm |
| Height - Seated (Max) | 13.9954 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (AC) | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
| Width | 5.9944 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,600
MOQ:38
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |



