0473001.MRT1L
LITTELFUSE

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Body Material | Epoxy Coated |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 1 A |
| Diameter | 3.17 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 1 A |
| Housing Material | Epoxy Coated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Wire/Cable Diameter | 640 µm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 30
MOQ:30
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 299 | $3.085 |
| 300 - 1,499 | $3.011 |
| 1,500 - 2,999 | $2.955 |
| 3,000 - 14,999 | $2.927 |
| 15,000 - 29,999 | $2.917 |
| 30,000 - 59,999 | $2.91 |
| 60,000 - 119,999 | $2.902 |
| 120,000 - | $2.899 |



