P6002SALRP
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36610118
Date Code:11
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 20 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 120 mA |
| Introduction Date | 2009-09-07 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 196
MOQ:40
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $2.343 |
| 400 - 1,999 | $2.315 |
| 2,000 - 3,999 | $2.259 |
| 4,000 - 19,999 | $2.231 |
| 20,000 - 39,999 | $2.222 |
| 40,000 - 79,999 | $2.217 |
| 80,000 - 159,999 | $2.214 |
| 160,000 - | $2.206 |



