P1101DF-1
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36610113
Date Code:13
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOIC |
| Clamping Voltage | 95 V |
| Current Rating | 1 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Terminals | 8 |
| Working Voltage | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,730
MOQ:40
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $2.343 |
| 400 - 1,999 | $2.315 |
| 2,000 - 3,999 | $2.259 |
| 4,000 - 19,999 | $2.231 |
| 20,000 - 39,999 | $2.222 |
| 40,000 - 79,999 | $2.217 |
| 80,000 - 159,999 | $2.214 |
| 160,000 - | $2.206 |



