IHLP2525CZER1R5M01
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36610065
Date Code:07
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| シリーズ | IHLP-2525CZ-01 |
| タイプ | 成形 |
| 定格電流(A) | 9A |
| 電流 - 飽和 (Isat) | 18A |
| インダクタンス | 1.5 µH |
| インダクタンス周波数-テスト | 100kHz |
| 直流抵抗(DCR) | 15ミリオーム最大 |
| シールド | シールドあり |
| 許容誤差 | ±20% |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| サイズ/寸法 | 0.270インチ長さ x 0.255インチ幅(6.86mm x 6.47mm) |
| 高さ - 座高(最大) | 0.118インチ(3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,275
MOQ:54
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $1.727 |
| 540 - 2,699 | $1.679 |
| 2,700 - 5,399 | $1.642 |
| 5,400 - 26,999 | $1.634 |
| 27,000 - 53,999 | $1.629 |
| 54,000 - 107,999 | $1.625 |
| 108,000 - | $1.623 |
| - | - |




