GRM43ER61A476KE19L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36610060
Date Code:11
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 53
MOQ:43
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |



