CDRH125-100MC
SUMIDA

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36609929
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | SUMIDA |
| Series | CDRH125 |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 25mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.472"L x 0.472"W(12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 99
MOQ:43
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |



