TVX1C102MCA
NICHICON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 1 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 10 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Q Factor | 0.16 |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 30
MOQ:30
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 299 | $3.085 |
| 300 - 1,499 | $3.011 |
| 1,500 - 2,999 | $2.955 |
| 3,000 - 14,999 | $2.927 |
| 15,000 - 29,999 | $2.917 |
| 30,000 - 59,999 | $2.91 |
| 60,000 - 119,999 | $2.902 |
| 120,000 - | $2.899 |



