IHLP2525CZERR68M01
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36609390
Date Code:14
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525CZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 15.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 25A |
| Inductance | 680 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 5.5mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 620
MOQ:66
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 66 - 659 | $1.418 |
| 660 - 3,299 | $1.389 |
| 3,300 - 6,599 | $1.352 |
| 6,600 - 32,999 | $1.345 |
| 33,000 - 65,999 | $1.342 |
| 66,000 - 131,999 | $1.339 |
| 132,000 - 263,999 | $1.335 |
| 264,000 - | $1.334 |




