3132.25
LITTELFUSE

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 2.25 A |
| Diameter | 6.35 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 96 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,300
MOQ:43
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |



