L401E3
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36607836
Date Code:12
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ TRIACs |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | Lx01Ex/LxNx/Qx01Ex/QxNx |
| Triac Type | Logic - High Sensitivity Gate |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 1.0A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 3 mA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 5 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 16.7A/20A |
| Configuration | Single |
| Operating Temperature Range | -65°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-92 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 7
MOQ:7
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $13.224 |
| 70 - 349 | $12.984 |
| 350 - 699 | $12.61 |
| 700 - 3,499 | $12.535 |
| 3,500 - 6,999 | $12.503 |
| 7,000 - 13,999 | $12.479 |
| 14,000 - 27,999 | $12.451 |
| 28,000 - | $12.431 |



