GRM32EF50J107ZE20L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36607766
Date Code:05
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | Y5V |
| Height | 2.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 35
MOQ:35
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $2.646 |
| 350 - 1,749 | $2.598 |
| 1,750 - 3,499 | $2.542 |
| 3,500 - 17,499 | $2.514 |
| 17,500 - 34,999 | $2.504 |
| 35,000 - 69,999 | $2.502 |
| 70,000 - 139,999 | $2.497 |
| 140,000 - | $2.489 |



