0452003.MR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36607072
Date Code:01
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 34 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 270
MOQ:58
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 58 - 579 | $1.604 |
| 580 - 2,899 | $1.563 |
| 2,900 - 5,799 | $1.526 |
| 5,800 - 28,999 | $1.518 |
| 29,000 - 57,999 | $1.517 |
| 58,000 - 115,999 | $1.513 |
| 116,000 - 231,999 | $1.509 |
| 232,000 - | $1.508 |



