0452.500MR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36606778
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 500 mA |
| Height | 2.6924 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 700 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 905
MOQ:56
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 56 - 559 | $1.665 |
| 560 - 2,799 | $1.621 |
| 2,800 - 5,599 | $1.584 |
| 5,600 - 27,999 | $1.576 |
| 28,000 - 55,999 | $1.571 |
| 56,000 - 111,999 | $1.567 |
| 112,000 - | $1.565 |
| - | - |



