0452002.MR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36605148
Date Code:05
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 62.5 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 50
MOQ:50
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $1.851 |
| 500 - 2,499 | $1.795 |
| 2,500 - 4,999 | $1.758 |
| 5,000 - 24,999 | $1.75 |
| 25,000 - 49,999 | $1.745 |
| 50,000 - 99,999 | $1.741 |
| 100,000 - | $1.739 |
| - | - |



