0230.800DRT1P
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36605133
Date Code:11
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CE, CSA, UL |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 800 mA |
| Diameter | 4.7 mm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -60 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 306 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 275
MOQ:26
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 26 - 259 | $3.578 |
| 260 - 1,299 | $3.549 |
| 1,300 - 2,599 | $3.474 |
| 2,600 - 12,999 | $3.418 |
| 13,000 - 25,999 | $3.39 |
| 26,000 - 51,999 | $3.384 |
| 52,000 - 103,999 | $3.374 |
| 104,000 - | $3.367 |



