0224003.ERT1WM
LITTELFUSE

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 3 A |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -60 °C |
| Resistance | 31.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,000
MOQ:60
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60 - 599 | $1.543 |
| 600 - 2,999 | $1.505 |
| 3,000 - 5,999 | $1.468 |
| 6,000 - 29,999 | $1.461 |
| 30,000 - 59,999 | $1.459 |
| 60,000 - 119,999 | $1.455 |
| 120,000 - 239,999 | $1.451 |
| 240,000 - | $1.449 |



