P0720SCRP
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36604972
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Peak Pulse Current | 100 A |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,430
MOQ:66
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 66 - 659 | $1.418 |
| 660 - 3,299 | $1.389 |
| 3,300 - 6,599 | $1.352 |
| 6,600 - 32,999 | $1.345 |
| 33,000 - 65,999 | $1.342 |
| 66,000 - 131,999 | $1.339 |
| 132,000 - 263,999 | $1.335 |
| 264,000 - | $1.334 |



