0459001.UR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36604327
Date Code:11
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 4.32 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 3.048 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 128 mΩ |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 355
MOQ:150
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 150 - 1,499 | $0.617 |
| 1,500 - 7,499 | $0.598 |
| 7,500 - 14,999 | $0.591 |
| 15,000 - 74,999 | $0.585 |
| 75,000 - 149,999 | $0.584 |
| 150,000 - 299,999 | $0.581 |
| 300,000 - | $0.58 |
| - | - |



