021806.3M
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36604324
Date Code:01
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 63 mA |
| Housing Material | Glass |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Resistance | 7.5 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:69
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 69 - 689 | $1.357 |
| 690 - 3,449 | $1.331 |
| 3,450 - 6,899 | $1.294 |
| 6,900 - 34,499 | $1.287 |
| 34,500 - 68,999 | $1.284 |
| 69,000 - 137,999 | $1.281 |
| 138,000 - 275,999 | $1.277 |
| 276,000 - | $1.276 |



