UPW1J471MHH6
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36604238
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Height | 31.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 31.496 mm |
| Impedance | 55 mΩ |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 5.0038 mm |
| Life (Hours) | 7000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 1.568 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,735
MOQ:75
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |



