UUX1V101MNT1GS
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36601008
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,000
MOQ:84
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 84 - 839 | $1.11 |
| 840 - 4,199 | $1.1 |
| 4,200 - 8,399 | $1.062 |
| 8,400 - 41,999 | $1.055 |
| 42,000 - 83,999 | $1.05 |
| 84,000 - 167,999 | $1.049 |
| 168,000 - 335,999 | $1.045 |
| 336,000 - | $1.044 |



