22501.5
LITTELFUSE

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 1.5 A |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 70.5 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 76
MOQ:76
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 76 - 759 | $1.219 |
| 760 - 3,799 | $1.201 |
| 3,800 - 7,599 | $1.164 |
| 7,600 - 37,999 | $1.156 |
| 38,000 - 75,999 | $1.152 |
| 76,000 - 151,999 | $1.151 |
| 152,000 - 303,999 | $1.147 |
| 304,000 - | $1.145 |



