0466001.NR
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st36600574
Date Code:07
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 660 µm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 80 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 75 mΩ |
| Terminal Material | Copper |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.52 mm |
| Working Voltage | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10
MOQ:10
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $9.256 |
| 100 - 499 | $8.882 |
| 500 - 999 | $8.808 |
| 1,000 - 4,999 | $8.752 |
| 5,000 - 9,999 | $8.724 |
| 10,000 - 19,999 | $8.714 |
| 20,000 - | $8.701 |
| - | - |




