UPL1E471MHH6
NICHICON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Ripple Current | 785 mA |
| Tolerance | 20 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 115
MOQ:89
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 89 - 889 | $1.048 |
| 890 - 4,449 | $1.042 |
| 4,450 - 8,899 | $1.004 |
| 8,900 - 44,499 | $0.997 |
| 44,500 - 88,999 | $0.992 |
| 89,000 - 177,999 | $0.987 |
| 178,000 - | $0.986 |
| - | - |



