S402ESRP
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36600512
Date Code:08
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ SCRs |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| SCR Type | Sensitive Gate |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Voltage - On State (Vtm) (Max) | 1.7 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 800 mV |
| Current - Off State (Max) | 5 μA |
| Current - On State (It (AV)) (Max) | 950 mA |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 1.5 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 200 μA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 5 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 12.5A/15A |
| Product Overview | SCR 400V 1.5A TO92 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-92 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,990
MOQ:75
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |



