TVX1A471MAA
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36600354
Date Code:89+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 340
MOQ:94
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 94 - 939 | $0.987 |
| 940 - 4,699 | $0.984 |
| 4,700 - 9,399 | $0.946 |
| 9,400 - 46,999 | $0.939 |
| 47,000 - 93,999 | $0.934 |
| 94,000 - 187,999 | $0.929 |
| 188,000 - | $0.928 |
| - | - |



