RHA0E681MCN1GS
NICHICON

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36599589
Date Code:11
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 680 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8 mΩ |
| Height - Seated (Max) | 6.7056 mm |
| Leakage Current | 700 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Ripple Current | 4.5 A |
| Ripple Current (AC) | 5 A |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 2.5 V |
| Voltage Rating (DC) | 2.5 V |
| Width | 8.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |



