0451010.MRL
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36598293
Date Code:08
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Height | 2.94 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 5.6 mΩ |
| Terminal Material | Gold |
| Termination | SMD/SMT |
| Time to Trip | 20 s |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 32,785
MOQ:89
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 89 - 889 | $1.048 |
| 890 - 4,449 | $1.042 |
| 4,450 - 8,899 | $1.004 |
| 8,900 - 44,499 | $0.997 |
| 44,500 - 88,999 | $0.992 |
| 89,000 - 177,999 | $0.987 |
| 178,000 - | $0.986 |
| - | - |



