V150LA10CP
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36598270
Date Code:07
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Clamping Current | 50 A |
| Clamping Voltage | 395 V |
| Depth | 7.3 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Energy | 100 J |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 6 kA |
| Max Surge Current | 6 kA |
| Max Varistor Voltage | 268 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 212 V |
| Mount | Radial , Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 268 V |
| Voltage Rating | 268 V |
| Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 700
MOQ:108
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 1,079 | $0.864 |
| 1,080 - 5,399 | $0.83 |
| 5,400 - 10,799 | $0.823 |
| 10,800 - 53,999 | $0.817 |
| 54,000 - 107,999 | $0.813 |
| 108,000 - | $0.812 |
| - | - |
| - | - |



