UVR2C330MPD1TD
NICHICON

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36598040
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 205 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 160 V |
| Voltage Rating (DC) | 160 V |
| Weight | 2.540117 g |
| Width | 9.525 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:116
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 116 - 1,159 | $0.802 |
| 1,160 - 5,799 | $0.772 |
| 5,800 - 11,599 | $0.765 |
| 11,600 - 57,999 | $0.759 |
| 58,000 - 115,999 | $0.758 |
| 116,000 - 231,999 | $0.755 |
| 232,000 - | $0.754 |
| - | - |



