SMDJ14CA
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36596100
Date Code:12
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อุปกรณ์ป้องกันวงจรไฟฟ้า
TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SMDJ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 23.2 V |
| Voltage - Breakdown (Min) | 15.6 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 14 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 129.3 A |
| Power - Peak Pulse | 3 kW |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 550
MOQ:150
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 150 - 1,499 | $0.617 |
| 1,500 - 7,499 | $0.598 |
| 7,500 - 14,999 | $0.591 |
| 15,000 - 74,999 | $0.585 |
| 75,000 - 149,999 | $0.584 |
| 150,000 - 299,999 | $0.581 |
| 300,000 - | $0.58 |
| - | - |



