SMA6L40A
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36596069
Date Code:12
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อุปกรณ์ป้องกันวงจรไฟฟ้า
TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SMA6L |
| Type | Zener |
| Voltage - Breakdown (Min) | 44.4 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 40 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 9.3 A |
| Power - Peak Pulse | 600 W |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 730
MOQ:188
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |



