LQH4N221K04M00
MURATA

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36593741
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1812 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 5.4 Ω |
| Height | 2.6 mm |
| Inductance | 220 µH |
| Max DC Current | 110 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Q Factor | 40 |
| Self Resonant Frequency | 4.5 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 1 MHz |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 3.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:375
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 375 - 3,749 | $0.247 |
| 3,750 - 18,749 | $0.243 |
| 18,750 - 37,499 | $0.238 |
| 37,500 - 187,499 | $0.233 |
| 187,500 - 374,999 | $0.233 |
| 375,000 - 749,999 | $0.233 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.232 |
| 1,500,000 - | $0.232 |



