NLC453232T-220K
TDK

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36592984
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 370mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 18MHz |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 900mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 345
MOQ:215
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 215 - 2,149 | $0.432 |
| 2,150 - 10,749 | $0.425 |
| 10,750 - 21,499 | $0.417 |
| 21,500 - 107,499 | $0.412 |
| 107,500 - 214,999 | $0.409 |
| 215,000 - 429,999 | $0.407 |
| 430,000 - 859,999 | $0.406 |
| 860,000 - | $0.406 |



