0217010.H
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36592173
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CE, K-Mark, PSE, VDE |
| Current Rating | 10 A |
| Diameter | 5.2 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 6 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 120
MOQ:120
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 1,199 | $0.771 |
| 1,200 - 5,999 | $0.743 |
| 6,000 - 11,999 | $0.736 |
| 12,000 - 59,999 | $0.73 |
| 60,000 - 119,999 | $0.729 |
| 120,000 - 239,999 | $0.726 |
| 240,000 - | $0.725 |
| - | - |



