PVA2A474A01R00
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36592120
Date Code:13
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 2.75 mm |
| Height | 812.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Turns | 1 |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 470 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Termination | Solder |
| Tolerance | 25 % |
| Weight | 10 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,900
MOQ:200
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.463 |
| 2,000 - 9,999 | $0.454 |
| 10,000 - 19,999 | $0.446 |
| 20,000 - 99,999 | $0.44 |
| 100,000 - 199,999 | $0.438 |
| 200,000 - 399,999 | $0.436 |
| 400,000 - 799,999 | $0.435 |
| 800,000 - | $0.435 |



