BLM41PF800SN1L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36590112
Date Code:06
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | BLM41P |
| Impedance per frequency | 80 Ohms@100MHz |
| Rated current | 1 A |
| DC resistance (DCR) | 100 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.8 mm(0.071inch) |
| Size / Dimension | 0.177inch(L)x0.063inch(W)(4.50mmx1.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 919
MOQ:125
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.7 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |




