VR25000001004FA100
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36589643
Date Code:0852
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 2.5 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Lead Diameter | 580 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 1.6 kV |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:429
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 4,289 | $0.216 |
| 4,290 - 21,449 | $0.214 |
| 21,450 - 42,899 | $0.209 |
| 42,900 - 214,499 | $0.204 |
| 214,500 - 428,999 | $0.204 |
| 429,000 - 857,999 | $0.203 |
| 858,000 - | $0.203 |
| - | - |



