TNPW060310K0BEEA
VISHAY

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36589618
Date Code:21
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thin Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 850 µm |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 550 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 10 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Weight | 2.012816 mg |
| Width | 838.2 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 245
MOQ:215
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 215 - 2,149 | $0.432 |
| 2,150 - 10,749 | $0.425 |
| 10,750 - 21,499 | $0.417 |
| 21,500 - 107,499 | $0.412 |
| 107,500 - 214,999 | $0.409 |
| 215,000 - 429,999 | $0.407 |
| 430,000 - 859,999 | $0.406 |
| 860,000 - | $0.406 |



