HF50ACB453215-T
TDK

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36589006
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | HF50ACB |
| Impedance per frequency | 125 Ohms@100MHz |
| Rated current | 300 mA |
| DC resistance (DCR) | 400 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.75 mm(0.069inch) |
| Size / Dimension | 0.177inch(L)x0.126inch(W)(4.50mmx3.20mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:429
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 4,289 | $0.216 |
| 4,290 - 21,449 | $0.214 |
| 21,450 - 42,899 | $0.209 |
| 42,900 - 214,499 | $0.204 |
| 214,500 - 428,999 | $0.204 |
| 429,000 - 857,999 | $0.203 |
| 858,000 - | $0.203 |
| - | - |



